Hijyen Ürünleri

Hijyen Ürünleri
Hijyen Ürünleri
Göster:
Sırala:

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ 120 ML

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ 120 ML ELE YAPIŞMAYAN, ÇABUK KURUYAN, ÖZEL FORMÜLÜ SAYESİNDE SUYA VE HAVLUYA GEREK KALMADAN HİJYEN SAĞLAR.İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN KULLANABİLİRSİNİZ.KULLANMA TALİMATIMİSKET BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR PARÇA ÜRÜN ELE ALINIR VE KURUYUNCAYA KADAR ELLER OVUŞTURULUR.DURULAMAYA GEREK YOKTUR. ..

16,50TL

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ 250 ML

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ 250 ML ELE YAPIŞMAYAN, ÇABUK KURUYAN, ÖZEL FORMÜLÜ SAYESİNDE SUYA VE HAVLUYA GEREK KALMADAN HİJYEN SAĞLAR.İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN KULLANABİLİRSİNİZ.KULLANMA TALİMATIMİSKET BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR PARÇA ÜRÜN ELE ALINIR VE KURUYUNCAYA KADAR ELLER OVUŞTURULUR.DURULAMAYA GEREK YOKTUR. ..

24,60TL

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ 50 ML

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ 50 ML ELE YAPIŞMAYAN, ÇABUK KURUYAN, ÖZEL FORMÜLÜ SAYESİNDE SUYA VE HAVLUYA GEREK KALMADAN HİJYEN SAĞLAR.İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN KULLANABİLİRSİNİZ.KULLANMA TALİMATIMİSKET BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR PARÇA ÜRÜN ELE ALINIR VE KURUYUNCAYA KADAR ELLER OVUŞTURULUR.DURULAMAYA GEREK YOKTUR. ..

9,75TL

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ TÜP 50 ML

AGİVA ARINDIRICI HİJYENİK EL JELİ TÜP 50 ML ELE YAPIŞMAYAN, ÇABUK KURUYAN, ÖZEL FORMÜLÜ SAYESİNDE SUYA VE HAVLUYA GEREK KALMADAN HİJYEN SAĞLAR.İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN KULLANABİLİRSİNİZ.KULLANMA TALİMATIMİSKET BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR PARÇA ÜRÜN ELE ALINIR VE KURUYUNCAYA KADAR ELLER OVUŞTURULUR.DURULAMAYA GEREK YOKTUR. ..

11,15TL

Dolphin Çift Katlı Bez Maske - 50 Adet

Dolphin Koruyucu Medikal Maske 1 Paket 50 Adet Havalar soğudukça salgın hastalıklar da alıp başını gidiyor. Özellikle kalabalık çalışma ortamları virüslerin yayılması için en elverişli ortamlar. Bunun için işyerinde siz ya da bir başkası hasta olduğunda maske kullanılmasında fayda var. Dolphin Bez Maske 50'li Paketi ile tüm ofis çalışanlarının ihtiyacını karşılayacak. Her duruma hazırlıklı işyerlerinin vazgeçilmezi   ..

119,90TL